FOTOWOLTAIKA * SYSTEMY SATELITARNE * HI-FI

 

Dlaczego warto wybrać konstrukcję Corab?

 

Odpowiedzialność i doświadczenieCorab to polska firma produkcyjna, która od blisko 30 lat buduje silną pozycję w biznesie. Najpierw osiągnęła sukces w branży satelitarnej, stając się liderem w produkcji anten i mocowań, a następnie rozpoczęła działalność w branży fotowoltaicznej.W ciągu ostatnich kilku lat wprowadzili na rynek innowacyjne
i bezpieczne systemy fotowoltaiczne, zbudowali silny zespół specjalistów, unowocześnili i rozbudowali park maszynowy.
 
parallax background

Dlaczego systemy fotowoltaiczne Corab?


 

Nowoczesne i bezpieczne rozwiązaniaW ofercie Corab znajdują się konstrukcje pozwalające montować instalacje na dachach płaskich, skośnych i na gruncie. Duża ilość możliwości pozwala dopasować system do potrzeb inwestora. Od początku swojej działalności Corab stawiał na bezpieczne, nowoczesne rozwiązania wysokiej jakości. Wszystkie konstrukcje fotowoltaiczne Corab od koncepcji po produkcję powstają w zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach.

Corab posiada wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością wg normy PN - EN ISO 9001:2015, zapewniający produkcję na najwyższym poziomie jakości. Dodatkowo nad jakością wyrobów czuwa zewnętrzna jednostka certyfikująca, co potwierdza przyznany dla systemów fotowoltaicznych Certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing.